Logo instagrama
obserwujpl
Zapraszamy na nasz kanał

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400

Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Producent: TP-LINK

Cena:694.45 zł netto  /  854.17 brutto

Koszty dostawy:
  • Kurier DHL 0.00 zł brutto
  • Kurier DHL 0.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 12.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Kod producenta:
TL-MC1400
Gwarancja:
24 miesiące
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu
  • Umożliwia zamontowanie 14 media konwerterów
  • Dodatkowy, opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń
  • Prosta i szybka wymiana konwerterów i zasilacza
  • Wmontowane dwa wentylatory dla lepszego przepływu powietrza

Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zapewnia ona ciągłość pracy urządzeń infrastruktury światłowodowej. Funkcja Hot-Swap umożliwia szybką wymianę konwerterów lub zasilacza bez konieczności odłączania urządzenia od źródła zasilania. Ponadto, aby zapewnić stabilność pracy i wydłużyć działanie urządzeń, obudowę wyposażono w dwa wewnętrzne wentylatory. Wyposażona w media konwertery serii MC (Gigabit./Fast Ethernet) obudowa stanowi idealne rozwiązanie dla sieci wymagającej konwersji sygnałów.

*W obudowie TL-MC1400 można umieszczać media konwertery TP-LINK TL-MCXXX w wersji sprzętowej V2.0 lub wyższej (nie 1.0)

Produkty podobne

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 136.31 zł
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 129.49 zł
Media konwerter MC210CS Tp-Link

Media konwerter MC210CS Tp-Link

  • Wsparcie dla IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Tryb FX: Force lub Auto
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX

Cena: 136.85 zł
Moduł dwukierunkowy SFP WDM TL-SM321A TP-Link

Moduł dwukierunkowy SFP WDM TL-SM321A TP-Link

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321B
  • Obsługa standardu Plug-and-Play

Cena: 77.83 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-103

Moduł SFP Pulsar GBIC-103

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0.00 zł

Moduł SFP Pulsar GBIC-105

Moduł SFP Pulsar GBIC-105

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0.00 zł

Newsletter