Zapraszamy na nasz kanał

Logo instagrama
obserwujpl

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Jednomodowy moduł SFP+ LC 10GBase-LR Tp-Link

Kod producenta: TXM431-LR

Producent: TP-LINK

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 265.26 brutto / 215.66 zł netto

Koszty dostawy:

  • Kurier DHL 18.00 zł brutto
  • Poczta Polska 12.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 8.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Opis produktu
  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Jednomodowy moduł SFP+ LC 10GBase-LR Tp-Link
Zapytaj o produkt

Produkty współpracujące z: TXM431-LR

Szybki kontakt
tel: 14 6274411
mob: 512450115
mob: 516122036
email: info@obserwuj.pl
GG: 5948094
obserwuj
NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
  • FHU"TELSAT"s.c.
  • Rolnicza 7
  • 33-100 Tarnów
  • Tel: 14 6274411
  • E-mail: info@obserwuj.pl
  • GG: 5948094
  • Skype: obserwuj
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.