Logo instagrama
obserwujpl
Zapraszamy na nasz kanał

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Moduł światłowodowy TP-Link SM321A-2 -16733

NOWOŚĆ

Moduł światłowodowy TP-Link SM321A-2

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Producent: TP-LINK

Cena:38.52 zł netto  /  47.38 brutto

Koszty dostawy:
  • Kurier DHL 20.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 12.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Kod producenta:
SM321A-2
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

TP-Link SM321A-2

  • Dwukierunkowy moduł optyczny WDM
  • Standard 1000Base-BX
  • Transmisja danych do 2 km
  • Obsługa funkcji Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
  • Zgodność z SFP-MSA
  • Złącze światłowodowe LC
  • Hot Swap
  • Prędkość transmisji 1,25 Gb/s
  • Praca na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 µm
  • Kompatybilność z przełącznikami, routerami i serwerami

Moduł SM321A-2 (TL-SM321A-2) firmy TP-Link to zaawansowane urządzenie do transmisji optycznej zgodne ze wszystkimi wymogami SFP-MSA. Moduł ten umożliwia stabilne i szybkie połączenia światłowodowe na dystansie do 2 km dzięki jednomodowemu kablu światłowodowemu 9/125 µm. SM321A-2 wykorzystuje technologię WDM, co pozwala na jednokierunkowe wysyłanie i odbieranie danych na różnych długościach fali. Dodatkowo obsługa funkcji Digital Diagnostic Monitoring (DDM) zapewnia monitorowanie kluczowych parametrów urządzenia, takich jak moc optyczna i temperatura. Moduł można łatwo instalować i wymieniać dzięki funkcji Hot Swap, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem do sieci światłowodowych o małym i średnim zasięgu.

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, TCP/IP
Długość fali TX: 1550 nm, RX: 1310 nm
Wymiary (SXGXW) 55,4*14,6*12,9 mm (2,2*0,6*0,5 cali)
Zasilanie 3,3 V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel światłowód jednomodowy
Typ światłowodu Jednomodowy 9/125 µm
Maks. długość kabla 2 km
Prędkość transmisji 1,25 Gb/s
Typ portu LC SimpleX
Funkcje sprzętowe DDM, SFP-MSA, Hot Swap
Zawartość opakowania SM321A-2, Instrukcja instalacji
Dopuszczalna temperatura pracy 0ºC~70ºC (32ºF~158ºF)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40ºC~85ºC (-40ºF~185ºF)
Dopuszczalna wilgotność pracy 10%~90%, brak kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, brak kondensacji

Produkty podobne

Media konwerter MC111CS Tp-Link

Media konwerter MC111CS Tp-Link

  • Zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough, Far End Fault
  • Wsparcie technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km

Cena: 108.54 zł
Media konwerter MC220L Tp-Link

Media konwerter MC220L Tp-Link

  • Zgodność z IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu do 0,55km dla połączeń wielomodowych
  • Zwiększenie dystansu do 10km dla połączeń jednomodowych

Cena: 74.26 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-101

Moduł SFP Pulsar GBIC-101

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM) - 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 66.42 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-105

Moduł SFP Pulsar GBIC-105

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-106

Moduł SFP Pulsar GBIC-106

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1550nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 91.02 zł
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP Link TL-SM5110-SR

Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP Link TL-SM5110-SR

  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G

Cena: 95.64 zł
Newsletter