Logo instagrama
obserwujpl
Zapraszamy na nasz kanał

Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Media konwerter MC220L Tp-Link

Media konwerter MC220L Tp-Link

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Producent: TP-LINK

Cena:62.89 zł netto  /  77.35 brutto

Koszty dostawy:
  • Kurier DHL 20.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 12.99 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Dostępność:
Kod producenta:
MC220L
Gwarancja:
24 miesiące
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX  

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH wykorzystuje wielo lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC220L transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km wykorzystując kabel wielomodowy, oraz na odległość do 10 km wykorzystując kabel jednomodowy.

Produkty podobne

Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400

Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400

  • Umożliwia zamontowanie 14 media konwerterów
  • Dodatkowy, opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń
  • Prosta i szybka wymiana konwerterów i zasilacza
  • Wmontowane dwa wentylatory

Cena: 854.17 zł
Media konwerter MC210CS Tp-Link

Media konwerter MC210CS Tp-Link

  • Wsparcie dla IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Tryb FX: Force lub Auto
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX

Cena: 136.85 zł
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111PB-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111PB-20

  • Konwersja sygnału pomiędzy przewodami światłowodowymi (sygnał optyczny) a miedzianymi (sygnał elektryczny)
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
  • Obsługa standardu PoE 802.3af

Cena: 136.31 zł
Moduł SFP Pulsar GBIC-101

Moduł SFP Pulsar GBIC-101

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM) - 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 66.42 zł
Przenośny hotspot LTE, 300Mb/s M7450

Przenośny hotspot LTE, 300Mb/s M7450

  • Obsługa technologii 4G LTE cat6
  • Do 32 połączeń bezprzewodowych jednocześnie
  • Wszystkie praktyczne informacje widoczne na ekranie
  • Bateria o pojemności 3000mAh
  • Dwupasmowa sieć bezprzewodowa

Cena: 538.13 zł
Wkładka światłowodowa DAHUA GSFP-1310R-20-SMF

Wkładka światłowodowa DAHUA GSFP-1310R-20-SMF

  • Jednomodowe pojedyncze włókno
  • Port LC
  • Wysyłanie/odbieranie 1550/1310nm
  • Odległość transmisji do 20km

Cena: 461.25 zł
Newsletter