Zapraszamy na nasz kanał

Logo instagrama
obserwujpl

Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Filtry produktów

  • do

Urządzenia WLAN, LAN - Urządzenia światłowodowe

Adapter światłowodowy - single mode SC/APC-1SM

Adapter światłowodowy - single mode SC/APC-1SM

Kod producenta: SC/APC-1SM

  • Złącza wejście / wyjście: SC/APC pojedyncze – SC/APC pojedyncze
  • Typ światłowodu jednomodowy (SM)
  • Gwarancja 1 rok od daty produkcji

Cena: 3.81 zł brutto
3.10 zł netto
Do koszyka
Adapter światłowodowy - single mode SC/APC-2SM

Adapter światłowodowy - single mode SC/APC-2SM

Kod producenta: SC/APC-2SM

    >
  • Złącza wejście / wyjście: SC/APC podwójne – SC/APC podwójne
  • Typ światłowodu jednomodowy (SM)
  • Gwarancja 1 rok od daty produkcj
i

Cena: 6.64 zł brutto
5.40 zł netto
Do koszyka
Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321B-2

Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321B-2

Kod producenta: TL-SM321B-2

  • Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX
  • Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 µm
  • Zgodność z wymogami SFP-MSA
  • Obsługa funkcji DDM
Cena: 52.00 zł brutto
42.28 zł netto
Do koszyka
Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321A-2

Moduł dwukierunkowy SFP TPLink TL-SM321A-2

Kod producenta: TL-SM321A-2

  • Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX
  • Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 µm
  • Zgodność z wymogami SFP-MSA
  • Obsługa funkcji DDM
Cena: 53.00 zł brutto
43.09 zł netto
Do koszyka
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111A-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111A-20

Kod producenta: TL-FC111A-20

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 57.75 zł brutto
46.95 zł netto
Do koszyka
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111B-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111B-20

Kod producenta: TL-FC111B-20

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 57.75 zł brutto
46.95 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP Pulsar GBIC-103

Moduł SFP Pulsar GBIC-103

Kod producenta: GBIC-103

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł brutto
51.00 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP Pulsar GBIC-105

Moduł SFP Pulsar GBIC-105

Kod producenta: GBIC-105

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1550nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 62.73 zł brutto
51.00 zł netto
Do koszyka
Dwukierunkowy moduł SFP WDM  TL-SM321B - TP-Link

Dwukierunkowy moduł SFP WDM TL-SM321B - TP-Link

Kod producenta: TL-SM321B

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321A
  • Obsługa standardu Plug-and-Play

Cena: 63.00 zł brutto
51.22 zł netto
Do koszyka
Moduł światłowodowy Tp-Link TL-SM311LS

Moduł światłowodowy Tp-Link TL-SM311LS

Kod producenta: TL-SM311LS

  • Jednomodowy moduł MiniGBIC
  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika

Cena: 65.01 zł brutto
52.85 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP Pulsar GBIC-101

Moduł SFP Pulsar GBIC-101

Kod producenta: GBIC-101

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM) - 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 66.42 zł brutto
54.00 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP Pulsar GBIC-102

Moduł SFP Pulsar GBIC-102

Kod producenta: GBIC-102

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1310nm
  • Wielomodowy(MM) - 50/125 µm, 62,5/125 µm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 2km

Cena: 66.42 zł brutto
54.00 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC220L Tp-Link

Media konwerter MC220L Tp-Link

Kod producenta: MC220L

  • Zgodność z IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu do 0,55km dla połączeń wielomodowych
  • Zwiększenie dystansu do 10km dla połączeń jednomodowych

Cena: 75.01 zł brutto
60.98 zł netto
Do koszyka
Moduł dwukierunkowy SFP WDM TL-SM321A TP-Link

Moduł dwukierunkowy SFP WDM TL-SM321A TP-Link

Kod producenta: TL-SM321A

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321B
  • Obsługa standardu Plug-and-Play

Cena: 75.01 zł brutto
60.98 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-2

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-2

Kod producenta: TL-FC311A-2

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km

Cena: 85.23 zł brutto
69.29 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-2

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-2

Kod producenta: TL-FC311B-2

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km

Cena: 85.23 zł brutto
69.29 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311B-20

Kod producenta: TL-FC311B-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 88.57 zł brutto
72.01 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP Pulsar GBIC-104

Moduł SFP Pulsar GBIC-104

Kod producenta: GBIC-104

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1550nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 91.02 zł brutto
74.00 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP Pulsar GBIC-106

Moduł SFP Pulsar GBIC-106

Kod producenta: GBIC-106

  • Zasilanie 3.3VDC, z portu SFP
  • Długość fali: Tx 1550nm, Rx 1310nm
  • Jednomodowy(SM)
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, 1000Base-FX
  • Transmisja 1.25Gb/s, 20km

Cena: 91.02 zł brutto
74.00 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP Link TL-SM5110-SR

Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP Link TL-SM5110-SR

Kod producenta: TL-SM5110-SR

  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G

Cena: 105.01 zł brutto
85.37 zł netto
Do koszyka
Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Gigabitowy media konwerter TP-Link TL-FC311A-20

Kod producenta: TL-FC311A-20

  • 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km

Cena: 106.71 zł brutto
86.76 zł netto
Do koszyka
Media konwerter WDM TPLink TL-FC111PB-20

Media konwerter WDM TPLink TL-FC111PB-20

Kod producenta: TL-FC111PB-20

  • Konwersja sygnału pomiędzy przewodami światłowodowymi (sygnał optyczny) a miedzianymi (sygnał elektryczny)
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
  • Obsługa standardu PoE 802.3af

Cena: 108.24 zł brutto
88.00 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC111CS Tp-Link

Media konwerter MC111CS Tp-Link

Kod producenta: MC111CS

  • Zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough, Far End Fault
  • Wsparcie technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km

Cena: 119.00 zł brutto
96.75 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC112CS Tp-Link

Media konwerter MC112CS Tp-Link

Kod producenta: MC112CS

  • Zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough, Far End Fault
  • Wsparcie technologii WDM
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km

Cena: 119.00 zł brutto
96.75 zł netto
Do koszyka
Media konwerter MC210CS Tp-Link

Media konwerter MC210CS Tp-Link

Kod producenta: MC210CS

  • Wsparcie dla IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Tryb FX: Force lub Auto
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
  • Funkcja automatycznego krosowania przyłączy na porcie TX

Cena: 139.00 zł brutto
113.01 zł netto
Do koszyka
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TP Link TL-SM5110-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TP Link TL-SM5110-LR

Kod producenta: TL-SM5110-LR

  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G

Cena: 149.00 zł brutto
121.14 zł netto
Do koszyka
Wkładki światłowodowe DAHUA GSFP-850-MMF

Wkładki światłowodowe DAHUA GSFP-850-MMF

Kod producenta: GSFP-850-MMF

  • Podwójne włókno wielomodowe
  • Port LC
  • Wysyłanie/odbieranie 850/850nm
  • Odległość transmisji do 550m

Cena: 302.58 zł brutto
246.00 zł netto
Do koszyka
Wkładka światłowodowa DAHUA GSFP-1310R-20-SMF

Wkładka światłowodowa DAHUA GSFP-1310R-20-SMF

Kod producenta: GSFP-1310R-20-SMF

  • Jednomodowe pojedyncze włókno
  • Port LC
  • Wysyłanie/odbieranie 1550/1310nm
  • Odległość transmisji do 20km

Cena: 447.72 zł brutto
364.00 zł netto
Do koszyka
Wkładka światłowodowa DAHUA GSFP-1310T-20-SMF

Wkładka światłowodowa DAHUA GSFP-1310T-20-SMF

Kod producenta: GSFP-1310T-20-SMF

  • Jednomodowe pojedyncze włókno
  • Port LC
  • Wysyłanie/odbieranie 1310/1550nm
  • Odległość transmisji do 20km

Cena: 447.72 zł brutto
364.00 zł netto
Do koszyka
Przenośny hotspot LTE, 300Mb/s M7450

Przenośny hotspot LTE, 300Mb/s M7450

Kod producenta: M7450

  • Obsługa technologii 4G LTE cat6
  • Do 32 połączeń bezprzewodowych jednocześnie
  • Wszystkie praktyczne informacje widoczne na ekranie
  • Bateria o pojemności 3000mAh
  • Dwupasmowa sieć bezprzewodowa

Cena: 655.58 zł brutto
532.99 zł netto
Do koszyka
Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400

Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400

Kod producenta: TL-MC1400

  • Umożliwia zamontowanie 14 media konwerterów
  • Dodatkowy, opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń
  • Prosta i szybka wymiana konwerterów i zasilacza
  • Wmontowane dwa wentylatory

Cena: 891.00 zł brutto
724.39 zł netto
Do koszyka
Wkładka światłowodowa DAHUA TSFP-850-MMF

Wkładka światłowodowa DAHUA TSFP-850-MMF

Kod producenta: TSFP-850-MMF

  • Podwójne włókno wielomodowe
  • Port LC
  • Wysyłanie/odbieranie 850/850nm
  • Odległość transmisji do 300m

Cena: 988.92 zł brutto
804.00 zł netto
Do koszyka
  • Strona:
  • 1
  • produktów na stronie:
  • 36
  • 60
  • 96
Szybki kontakt
tel: 14 6274411
mob: 512450115
mob: 516122036
email: info@obserwuj.pl
Obserwujpl
obserwuj
NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
  • FHU"TELSAT"s.c.
  • Rolnicza 7
  • 33-100 Tarnów
  • Tel: 14 6274411
  • E-mail: info@obserwuj.pl
  • GG: 5948094
  • Skype: obserwuj
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.